Haftalık sadece 1 lira Cep: 0532 5025954

 
Ana Sayfa
İSLAM NUR FM
SUFERi-KOSELER-CANDIRLAR SIRT KOYLERi FM
Forum
İletişim
Ziyaretçi defteri
FOTOĞRAFLARLA KARABÜK
FOTOĞRAFLARLA ve VİDEO ile ESKİPAZAR
Fotoğraflarla SAFRANBOLU
Fotoğraflarla KARDEMİR A.Ş,
VİDEO Ve Fotoğraflarla ESKİPAZAR-İNCEBOĞAZ KÖYÜ
KARABÜK TANITIM VİDEOLARI
KARABÜK'ün Tanıtım Yazısı
KARDEMİR KARABÜKSPOR MAÇ FİKSTÜRÜ
VARMISIN YOKMUSUN OYUNU
OYUNLAR
FIKRALAR
MP3 TÜRKÇE MÜZİK DİNLEME
Çerçeveye Fotoğraf Ekleme
ORİFLAME Kozmatik güzelik ürünleri
Yeni sayfanın başlığı
 

KARDEMİR KARABÜKSPOR MAÇ FİKSTÜRÜ

 

1.Hafta Maçları 22.08.2009 Buca – Kocaeli 23.08.2009 Bolu – Mersin İ.Yurdu 23.08.2009 Gaziantep B.Ş.Bld. – Konya 23.08.2009 Samsun - KarabükSpor 3-3
23.08.2009 Adana – Karşıyaka 23.08.2009 Altay – Kartal 23.08.2009 Giresun – Ordu 23.08.2009 Kayseri Erciyes – Ç.Dardanelspor 24.08.2009 Hacettepe – Çaykur Rize

2.Hafta Maçları 29.08.2009 Mersin İ.Yurdu – Adana 30.08.2009 Kartal – Gaziantep B.Ş.Bld. 30.08.2009 Ordu – Altay 30.08.2009 Çaykur Rize – Bolu 30.08.2009 Ç.Dardanelspor – Buca 30.08.2009 KarabükSpor – Giresun 1-0 30.08.2009 Karşıyaka – Samsun 30.08.2009 Kocaeli – Hacettepe 31.08.2009 Konya – Kayseri Erciyes

3.Hafta Maçları 05.09.2009 Bolu – Kocaeli 06.09.2009 Samsun – Mersin İ.Yurdu 06.09.2009 Altay - KarabükSpor 1-1
06.09.2009 Buca – Hacettepe 06.09.2009 Ç.Dardanelspor – Konya 06.09.2009 Gaziantep B.Ş.Bld. – Ordu 06.09.2009 Giresun – Karşıyaka 06.09.2009 Kayseri Erciyes – Kartal 07.09.2009 Adana – Çaykur Rize

4.Hafta Maçları 12.09.2009 Ordu – Kayseri Erciyes 12.09.2009 Hacettepe – Bolu 13.09.2009 Çaykur Rize – Samsun 13.09.2009 Kartal – Ç.Dardanelspor 13.09.2009 Mersin İ.Yurdu – Giresun 13.09.2009 Konya – Buca 13.09.2009 KarabükSpor- Gaziantep B.Ş.Bld. 2-2 13.09.2009 Karşıyaka – Altay 14.09.2009 Kocaeli – Adana

5.Hafta Maçları 19.09.2009 Gaziantep B.Ş.Bld. – Karşıyaka 19.09.2009 Kayseri Erciyes - KarabükSpor 1-2
19.09.2009 Samsun – Kocaeli 19.09.2009 Konya – Kartal 19.09.2009 Adana – Hacettepe 19.09.2009 Altay – Mersin İ.Yurdu 19.09.2009 Buca – Bolu 20.09.2009 Giresun – Çaykur Rize 21.09.2009 Ç.Dardanelspor – Ordu

6.Hafta Maçları 26.09.2009 Çaykur Rize – Altay 26.09.2009 Karşıyaka – Kayseri Erciyes 27.09.2009 Bolu – Adana 27.09.2009 Hacettepe – Samsun 27.09.2009 Kartal – Buca 27.09.2009 Mersin İ.Yurdu – Gaziantep B.Ş.Bld. 27.09.2009 Ordu – Konya 27.09.2009 Kocaeli – Giresun 28.09.2009 KarabükSpor – Ç.Dardanelspor 1-0

7.Hafta Maçları 03.10.2009 Altay – Kocaeli 04.10.2009 Samsun – Bolu 04.10.2009 Konya - KarabükSpor 1-0
04.10.2009 Buca – Adana 04.10.2009 Gaziantep B.Ş.Bld. – Çaykur Rize 04.10.2009 Giresun – Hacettepe 04.10.2009 Kartal – Ordu 04.10.2009 Kayseri Erciyes – Mersin İ.Yurdu 05.10.2009 Ç.Dardanelspor – Karşıyaka

8.Hafta Maçları 10.10.2009 Karşıyaka – Konya 11.10.2009 Adana – Samsun 11.10.2009 Bolu – Giresun 11.10.2009 Hacettepe – Altay 11.10.2009 KarabükSpor- Kartal 3-0
11.10.2009 Kocaeli – Gaziantep B.Ş.Bld. 11.10.2009 Mersin İ.Yurdu – Ç.Dardanelspor 11.10.2009 Ordu – Buca 12.10.2009 Çaykur Rize – Kayseri Erciyes

9.Hafta Maçları 17.10.2009 Konya – Mersin İ.Yurdu 18.10.2009 Giresun – Adana 18.10.2009 Altay – Bolu 18.10.2009 Buca – Samsun 18.10.2009 Gaziantep B.Ş.Bld. – Hacettepe 18.10.2009 Kartal – Karşıyaka 18.10.2009 Ordu - KarabükSpor 3-1
18.10.2009 Ç.Dardanelspor – Çaykur Rize 19.10.2009 Kayseri Erciyes – Kocaeli

10.Hafta Maçları 24.10.2009 Mersin İ.Yurdu – Kartal 25.10.2009 Adana – Altay 25.10.2009 Bolu – Gaziantep B.Ş.Bld. 25.10.2009 Çaykur Rize – Konya 25.10.2009 Hacettepe – Kayseri Erciyes 25.10.2009 KarabükSpor – Buca 3-0 25.10.2009 Karşıyaka – Ordu 25.10.2009 Kocaeli – Ç.Dardanelspor 26.10.2009 Samsun – Giresun

11.Hafta Maçları 31.10.2009 Ç.Dardanelspor – Hacettepe 31.10.2009 Gaziantep B.Ş.Bld. – Adana 01.11.2009 Konya – Kocaeli 01.11.2009 Buca – Giresun 01.11.2009 KarabükSpor – Karşıyaka 3-0 01.11.2009 Kartal – Çaykur Rize 01.11.2009 Kayseri Erciyes – Bolu 01.11.2009 Ordu – Mersin İ.Yurdu 02.11.2009 Altay – Samsun

12.Hafta Maçları 07.11.2009 Samsun – Gaziantep B.Ş.Bld. 08.11.2009 Adana – Kayseri Erciyes 08.11.2009 Bolu – Ç.Dardanelspor 08.11.2009 Çaykur Rize – Ordu 08.11.2009 Hacettepe – Konya 08.11.2009 Giresun – Altay 08.11.2009 Kocaeli – Kartal 08.11.2009 Mersin İ.Yurdu - KarabükSpor 1-6
09.11.2009 Karşıyaka – Buca

13.Hafta Maçları 21.11.2009 Kayseri Erciyes – Samsun - 21.11.2009 Ordu – Kocaeli - 22.11.2009 Konya – Bolu - 22.11.2009 Buca – Altay - 22.11.2009 Ç.Dardanelspor – Adana - 22.11.2009 Gaziantep B.Ş.Bld. – Giresun - 22.11.2009 Karşıyaka – Mersin İ.Yurdu - 22.11.2009 Kartal – Hacettepe - 23.11.2009 KarabükSpor – Çaykur Rize -

14.Hafta Maçları 28.11.2009 Giresun – Kayseri Erciyes - 29.11.2009 Samsun – Ç.Dardanelspor - 29.11.2009 Adana – Konya - 29.11.2009 Bolu – Kartal - 29.11.2009 Çaykur Rize – Karşıyaka - 29.11.2009 Hacettepe – Ordu - 29.11.2009 Kocaeli – KarabükSpor
29.11.2009 Mersin İ.Yurdu – Buca - 30.11.2009 Altay – Gaziantep B.Ş.Bld. -

15.Hafta Maçları 05.12.2009 KarabükSpor – Hacettepe - 06.12.2009 Konya – Samsun - 06.12.2009 Çaykur Rize – Mersin İ.Yurdu - 06.12.2009 Ç.Dardanelspor – Giresun - 06.12.2009 Gaziantep B.Ş.Bld. – Buca - 06.12.2009 Karşıyaka – Kocaeli - 06.12.2009 Kartal – Adana - 06.12.2009 Ordu – Bolu - 07.12.2009 Kayseri Erciyes – Altay -

16.Hafta Maçları 13.12.2009 Samsun – Kartal - 13.12.2009 Adana – Ordu - 13.12.2009 Altay – Ç.Dardanelspor - 13.12.2009 Bolu – Karabük - 13.12.2009 Buca – Çaykur Rize - 13.12.2009 Gaziantep B.Ş.Bld. – Kayseri Erciyes - 13.12.2009 Hacettepe – Karşıyaka - 13.12.2009 Giresun – Konya - 13.12.2009 Kocaeli – Mersin İ.Yurdu -

17.Hafta Maçları 20.12.2009 Konya – Altay - 20.12.2009 Çaykur Rize – Kocaeli - 20.12.2009 Ç.Dardanelspor – Gaziantep B.Ş.Bld. - 20.12.2009 KarabükSpor – Adana - 20.12.2009 Karşıyaka – Bolu - 20.12.2009 Kartal – Giresun - 20.12.2009 Kayseri Erciyes – Buca - 20.12.2009 Mersin İ.Yurdu – Hacettepe - 20.12.2009 Ordu – Samsun -

18.Hafta Maçları 17.01.2010 Konya – Gaziantep B.Ş.Bld. - 17.01.2010 Çaykur Rize – Hacettepe - 17.01.2010 Ç.Dardanelspor – Kayseri Erciyes - 17.01.2010 KarabükSpor – Samsun - 17.01.2010 Karşıyaka – Adana - 17.01.2010 Kartal – Altay - 17.01.2010 Kocaeli – Buca - 17.01.2010 Mersin İ.Yurdu – Bolu - 17.01.2010 Ordu – Giresun -

19.Hafta Maçları 24.01.2010 Samsun – Karşıyaka - 24.01.2010 Adana – Mersin İ.Yurdu - 24.01.2010 Altay – Ordu - 24.01.2010 Bolu – Çaykur Rize - 24.01.2010 Buca – Ç.Dardanelspor - 24.01.2010 Gaziantep B.Ş.Bld. – Kartal - 24.01.2010 Hacettepe – Kocaeli - 24.01.2010 Giresun – KarabükSpor
24.01.2010 Kayseri Erciyes – Konya -

20.Hafta Maçları 31.01.2010 Konya – Ç.Dardanelspor - 31.01.2010 Çaykur Rize – Adana - 31.01.2010 Hacettepe – Buca - 31.01.2010 KarabükSpor- Altay -
31.01.2010 Karşıyaka – Giresun - 31.01.2010 Kartal – Kayseri Erciyes - 31.01.2010 Kocaeli – Bolu - 31.01.2010 Mersin İ.Yurdu – Samsun - 31.01.2010 Ordu – Gaziantep B.Ş.Bld. -

21.Hafta Maçları 07.02.2010 Samsun – Çaykur Rize - 07.02.2010 Adana – Kocaeli - 07.02.2010 Altay – Karşıyaka - 07.02.2010 Bolu – Hacettepe - 07.02.2010 Buca – Konya - 07.02.2010 Ç.Dardanelspor – Kartal - 07.02.2010 Gaziantep B.Ş.Bld. - KarabükSpor
07.02.2010 Giresun – Mersin İ.Yurdu - 07.02.2010 Kayseri Erciyes – Ordu -

22.Hafta Maçları 14.02.2010 Bolu – Buca - 14.02.2010 Çaykur Rize – Giresun - 14.02.2010 Hacettepe – Adana - 14.02.2010 KarabükSpor- Kayseri Erciyes -
14.02.2010 Karşıyaka – Gaziantep B.Ş.Bld. - 14.02.2010 Kartal – Konya - 14.02.2010 Kocaeli – Samsun - 14.02.2010 Mersin İ.Yurdu – Altay - 14.02.2010 Ordu – Ç.Dardanelspor -

23.Hafta Maçları 21.02.2010 Samsun – Hacettepe - 21.02.2010 Konya – Ordu - 21.02.2010 Adana – Bolu - 21.02.2010 Altay – Çaykur Rize - 21.02.2010 Buca – Kartal - 21.02.2010 Ç.Dardanelspor – KarabükSpor
21.02.2010 Gaziantep B.Ş.Bld. – Mersin İ.Yurdu - 21.02.2010 Giresun – Kocaeli - 21.02.2010 Kayseri Erciyes – Karşıyaka -

24.Hafta Maçları 28.02.2010 Adana – Buca - 28.02.2010 Bolu – Samsun - 28.02.2010 Çaykur Rize – Gaziantep B.Ş.Bld. - 28.02.2010 Hacettepe – Giresun - 28.02.2010 KarabükSpor – Konya - 28.02.2010 Karşıyaka – Ç.Dardanelspor - 28.02.2010 Kocaeli – Altay - 28.02.2010 Mersin İ.Yurdu – Kayseri Erciyes - 28.02.2010 Ordu – Kartal -

25.Hafta Maçları 07.03.2010 Samsun – Adana - 07.03.2010 Konya – Karşıyaka - 07.03.2010 Altay – Hacettepe - 07.03.2010 Buca – Ordu - 07.03.2010 Ç.Dardanelspor – Mersin İ.Yurdu - 07.03.2010 Gaziantep B.Ş.Bld. – Kocaeli - 07.03.2010 Giresun – Bolu - 07.03.2010 Kartal - KarabükSpor
07.03.2010 Kayseri Erciyes – Çaykur Rize -

26.Hafta Maçları 14.03.2010 Samsun – Buca - 14.03.2010 Adana – Giresun - 14.03.2010 Bolu – Altay - 14.03.2010 Çaykur Rize – Ç.Dardanelspor - 14.03.2010 Hacettepe – Gaziantep B.Ş.Bld. - 14.03.2010 KarabükSpor – Ordu - 14.03.2010 Karşıyaka – Kartal - 14.03.2010 Kocaeli – Kayseri Erciyes - 14.03.2010 Mersin İ.Yurdu – Konya -

27.Hafta Maçları 21.03.2010 Konya – Çaykur Rize - 21.03.2010 Altay – Adana - 21.03.2010 Buca – KarabükSpor
21.03.2010 Ç.Dardanelspor – Kocaeli - 21.03.2010 Gaziantep B.Ş.Bld. – Bolu - 21.03.2010 Giresun – Samsun - 21.03.2010 Kartal – Mersin İ.Yurdu - 21.03.2010 Kayseri Erciyes – Hacettepe - 21.03.2010 Ordu – Karşıyaka -

28.Hafta Maçları 28.03.2010 Samsun – Altay - 28.03.2010 Adana – Gaziantep B.Ş.Bld. - 28.03.2010 Bolu – Kayseri Erciyes - 28.03.2010 Çaykur Rize – Kartal - 28.03.2010 Hacettepe – Ç.Dardanelspor - 28.03.2010 Giresun – Buca - 28.03.2010 Karşıyaka – KarabükSpor
28.03.2010 Kocaeli – Konya - 28.03.2010 Mersin İ.Yurdu – Ordu -

29.Hafta Maçları 04.04.2010 Konya – Hacettepe - 04.04.2010 Altay – Giresun - 04.04.2010 Buca – Karşıyaka - 04.04.2010 Ç.Dardanelspor – Bolu - 04.04.2010 Gaziantep B.Ş.Bld. – Samsun - 04.04.2010 KarabükSpor- Mersin İ.Yurdu - 04.04.2010 Kartal – Kocaeli - 04.04.2010 Kayseri Erciyes – Adana - 04.04.2010 Ordu – Çaykur Rize -

30.Hafta Maçları 11.04.2010 Samsun – Kayseri Erciyes - 11.04.2010 Adana – Ç.Dardanelspor - 11.04.2010 Altay – Buca - 11.04.2010 Bolu – Konya - 11.04.2010 Çaykur Rize - KarabükSpor -
11.04.2010 Hacettepe – Kartal - 11.04.2010 Giresun – Gaziantep B.Ş.Bld. - 11.04.2010 Kocaeli – Ordu - 11.04.2010 Mersin İ.Yurdu – Karşıyaka -

31.Hafta Maçları 18.04.2010 Konya – Adana - 18.04.2010 Buca – Mersin İ.Yurdu - 18.04.2010 Ç.Dardanelspor – Samsun - 18.04.2010 Gaziantep B.Ş.Bld. – Altay - 18.04.2010 KarabükSpor- Kocaeli -
18.04.2010 Karşıyaka – Çaykur Rize - 18.04.2010 Kartal – Bolu - 18.04.2010 Kayseri Erciyes – Giresun - 18.04.2010 Ordu – Hacettepe -

32.Hafta Maçları 25.04.2010 Samsun – Konya - 25.04.2010 Adana – Kartal - 25.04.2010 Altay – Kayseri Erciyes - 25.04.2010 Bolu – Ordu - 25.04.2010 Buca – Gaziantep B.Ş.Bld. - 25.04.2010 Hacettepe - KarabükSpor
25.04.2010 Giresun – Ç.Dardanelspor - 25.04.2010 Kocaeli – Karşıyaka - 25.04.2010 Mersin İ.Yurdu – Çaykur Rize -

33.Hafta Maçları 02.05.2010 Konya – Giresun - 02.05.2010 Çaykur Rize – Buca - 02.05.2010 Ç.Dardanelspor – Altay - 02.05.2010 KarabükSpor – Bolu - 02.05.2010 Karşıyaka – Hacettepe - 02.05.2010 Kartal – Samsun - 02.05.2010 Kayseri Erciyes – Gaziantep B.Ş.Bld. - 02.05.2010 Mersin İ.Yurdu – Kocaeli - 02.05.2010 Ordu – Adana -

34.Hafta Maçları 09.05.2010 Samsun – Ordu - 09.05.2010 Adana – KarabükSpor
09.05.2010 Altay – Konya - 09.05.2010 Bolu – Karşıyaka - 09.05.2010 Buca – Kayseri Erciyes - 09.05.2010 Gaziantep B.Ş.Bld. – Ç.Dardanelspor - 09.05.2010 Hacettepe – Mersin İ.Yurdu - 09.05.2010 Giresun – Kartal - 09.05.2010 Kocaeli – Çaykur Rize -


Bugün 2 ziyaretçi (18 klik) kişi burdaydı!